הורים ואנשי מקצוע שלום, לפניכם מקבץ חלקי של פעילויות דפי צביעה לילדים מתוך הפעילויות בבית הארנבים המחודש.

אם ברצונכם להרחיב את הדעת על תכונות המשחקים, לבדוק התאמתם לילדים ואו ללמוד דרך להפעלת התוכנות, תוכלו להיעזר בעמודי שמוקדשים לכל תוכנה ובסרטון וידאו קצר.

דפי צביעה לחנוכה | דפי צביעה ויצירה

דפי צביעה לילדים

דפי צביעה בנושא חנוכה. פעילות צביעה לחנוכה המשלבת תוכנה ויצירה. דפי צביעה ביד או באמצעות המחשב, צרו קולז’ים הדפסו על שקפים והדבקו על חלון החדר בבית או בכיתה, קישוט לכבוד חג החנוכה.

ציורים לילדים | מי פיקסו של אמא?

ציורים לילדים

הרשת מלאה בתוכנות ציורים לילדים. תוכנה ייחודית זו מאפשרת לילדים מפגש נוח עם כלים בסיסיים מתחום הגרפיקה הממוחשבת, והציור הדיגיטלי. זהו מקום להיות יצירתי, לבטא רעיונות באופן חופשי.

כרטיסי ברכה | מי מכיר משחקים של פעם

גלויות, כרטיסי ברכה

חשבו על אירוע חיים או דמות ויש לכם ברכה. צרו כרטיסי ברכה אישיים באמצעות תוכנת יצירה לילדים, מתאימה מאוד לילדים יצירתיים, הנמצאים בשלבי ראשית הקריאה והכתיבה. אפשר ליצור בגם ברכות לראש השנה, וכדומה.

צביעה לילדים | צבעים חמים, קרים ורגשות

צביעה לילדים

התוכנה מאפשרת למורים ולהורים, המבקשים להסביר לילדיהם את הקשר בין רגשות לצבעים. לכאורה, כלי המחשה, קל לתפעול אבל אופן השימוש בו יכול להיות מגוון ויצירתי, בהתאם לרעיונותיו של המורה המנחה או ההורה המלווה.

עיצוב כרטיסי ברכה, גם ילדים יכולים

צביעה ודפים לילדים

עיצוב כרטיסי ברכה פעילות המאפשר התמודדות עם עיצוב ותכנון גרפי. זו דרך מושלמת לילדים צעירים לבטא את עצמם בעיצוב מבנה של כרטיס ברכה, להשתמש בכלים מעולם הגרפיקה הממוחשבת, לפתח קואורדינציה ועוד.

דפים לצביעה | תוכנת צביעה לילדים

דפי צביעה

דפים לצביעה פעילות יצירה מותאמת לילדים שאלה הן צעדיהם הראשונים בשימוש במחשב ובעכבר מחשב. מבחר הצבעים מצומצם ושטחי הצביעה מוגדרים ופשוטים. תרגול ראשוני מצוין של קשר עין יד ושליטה בעכבר. ניתן להדפיס את הדמויות ולצבוע אותן מחוץ למחשב.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

דפי צביעה | דפי ציור | ציורים לילדים