צוות artNsmart - יוצרים משחקים לילדים

bg_image

דוני
מכיר בשם את כולם

מבטיח לקחת אתכם למסעות והרפתקאות שלא חלמתם להכיר, לא שוכח שכייף זה הכי חשוב, אבל תמיד עסוק בלמידה ועזרה לאחרים בהתנדבות והכל בחיוך רחב ובשמחה.
bg_image

צופי קלקודה
חולמת בהקיץ בכירה

חולמת, חוקרת, בודקת, משחקת, מעצבת, גוזרת, מדביקה כותבת ומפיקה של משחקי מחשב לילדים. בזמנה הפנוי, משמשת כאמא פולניה גאה, ודואגת לילדיה ולשאר בני במשפחה.
bg_image

אריאל קלקודה
נותן ומקבל

הוותיק שבחבורה שלנו עם ניסיון מגוון. עסק במשחקי מחשב לילדים ומחשוב, עוד כאשר מחשב אישי היה בגודל של חדר שלם. הכי כיף אצל אריאל, זה שהוא תמיד שם כדי להגיש עזרה.
bg_image

ארנבוני הבית
אשפי אתר היצירה

נראים כמו סתם ארנבים, אבל מוכרים כאשפים בהכנת פעילויות יצירה ואומנות. מחזיקים את כולנו בדריכות, תוך נגיסות קצובות בגזר הנצחי, בהמתנה להפתעה הבאה שישלפו מהשרוול.

מה לומדים עם לימודיסק

ילדים הם יצירתיים באופן טבעי ויש בהם ממש צורך מולד לבטא צדדים אלה באישיותם. למעלה מעשר שנים, בדקנו מאות תוכנות, הפעלנו חוגי מחשב והתבוננו עליהם משחקים. הילדים הם שלימדו אותנו, כיצד הם חושבים, מה מעניין ומאתגר אותם, כיצד הם מרגישים ומה גורם להם חוסר נוחות או סיפוק. במיוחד למדנו עד כמה עבודה על פיתוח יצירה ודמיון חשובים להתפתחותם האישית.

מפתחים יצירתיות בבית הארנבים

תודות מיוחדות- צוות artNsmart:

תודה לכל השותפים ליצירה שמלווים אותי בפרויקטים השונים. לשותפים לחשיבה רעיונית, ליזמים שמעלים רעיונות, לשותפים לפתרון בעיות התיכנות, לממליצים על עיצוב, לשחקנים המלווים אותנו בהקלטות, לבמאית, איש הקול, יועצים לשוניים. כל משחק שנולד קשור בשילוב אנשים רבים וטובים השותפים ליצירה.

תודה לרוית בקיש שאפשרה לנו לתת חיים דיגיטליים לדמויות הארנבים המקסימות שהיא מציירת שנים, ועל התמיכה והעצות בעיצוב בית הארנבים.

תודה לתומר קלקודה על איור והנפשת דמוית באתר ובמשחקים השונים.
תודה לרון קלקודה על הקלטת דיבוב לתוכנות, ועל הרעיונות הנפלאים שהוא נותן בכל יום, ומחבר אותנו לעולמם של הילדים הצעירים.
תודה לנעמה פורת על הקלטות הדיבוב לתוכנות.
תודה לנועה קלקודה, על יצירת רקעים מעולמם של אוהבי המנגה, וחיות המחמד.
תודה לשי נבון שגדל עם התוכנות שלנו, בודק, מתעניין, משחק, נהנה, ומציע שיפורים להנדסת אנוש במשחקים.
תודה למתן פסטרנק שכבר מגיל חמש, הוא בודק בעניין בהנאה ומציע שיפורים.
תודה לורד נבון שאוספת מידע ומציעה תיקונים ורעיונות.

ותודה לכם, ילדים והורים, שמלמדים אותנו בכל יום כיצד אתם חושבים, מה אתם אוהבים, איך לגרום לכם לחייך, מה שמאפשר לנו להרגיש את הסיפוק שביצירה.

צוות artNsmart

צוות artNsmart | משחקים שאוהבים ילדים