להפעלת המשחק לחצו כאן

חייזרים במסע לחקר החלל

תיאור המשחק

משחק יצירה שמאפשר לילדים, להצטרף למדענים, לחוקרים, ולסופרים המחפשים בדמיונם כיצד יראה החייזר שאותו יפגשו. התוכנה מאפשרת לילדים מגוון אפשרויות ליצור את זן החייזרים האישי שלהם. בנוסף, עשו שימוש בדפי צביעה דיגיטליים פשוטים של חייזרים מוכנים מראש, את החייזרים הצבועים הללו ניתן להדפיס.

חייזרים תוכנת יצירה

חייזרים – מהו חייזר?

חייזר או חוצן הוא יצור חי, שמקורו אינו בכדור הארץ, יש הטוענים כי יצור כזה עדיין לא התגלה באמת ואחרים….??!! סיפורים וסרטים בנושאים של מדע בדיוני, נוצרו למכביר ואלה יוצרים דמויות שונות ומשונות הנמצאות מחוץ לכדור הארץ.

קיים ויכוח בין מדענים, האם קיימים חיים מחוץ לכדור הארץ ועדיין לא גילינו אותם, או שאין כאלה ולא יכולים להיות.

חייזרים באים

מטרת המשחק

לתוכנת המשחק שני חלקים:

בחלק אחד, פעילות יצירה המאפשר עיצוב חופשי של חייזרים דמיוניים והיקום שסובב אותם

בחלק השני, פעילות מובנית של שימוש בדפי צביעה וצביעה של חייזרים מוכנים, באמצעות התוכנה או למהדרים שביניכם, באמצעות טושים וחומרי צביעה אחרים מחוץ למחשב.

לצפייה בווידאו לחצו כאן

למי מיועדת תוכנת משחק חייזרים

התוכנה מיועדת לילדים בגיל הרך, וכן כל מי שאוהב מאד את החלק הדמיוני שבו, והוא נהנה מהמחשבה של מפגש עם יצורים דמיוניים אלה.

הדרכה

ראו בעמוד זה (קדימון) סרטון מצורף שמדגים כיצד להשתמש בתוכנת המשחק.

הערות המעצבים

תוכנת המשחק – יוצר חייזרים – הינה משחק יצירה לילדים. שמאפשר חיבור חלקים שונים ויצירת ייצור דמיוני "החייזר".
התוכנה מאפשרת לילדים לשפר קואורדינציה, מוטוריקה עדינה, שימוש במיומנויות גרפיקה ממוחשבת בסיסית, כמו הגדלת חלקים, הקטנה וסיבוב של חלקים הדרושים להדבקה.
כמו כן, פעילות היצירה באמצעות התוכנה, מפתחת את היצירתיות, והדמיון, הומור ומיומנויות עיצוב ובהחלט גורמת סיפוק והנאה לילד היוצר.
קיימת גם האפשרות להרחיב השימוש בתוכנה באמצעות שיחת רקע מרחיבת דעת אודות חייזרים, חוצנים, מערכת שמש והכוכבים ביקום, פרקים בהיסטוריית "כיבוש החלל" ע"י האדם וכדומה.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

 

החייזרים חוזרים | מסע לחקר החלל