משחקי זיכרון לילדים, הכרת אותיות בעברית ואנגלית, מספרים ותרגול הזיכרון

תיאור המשחק

משחקי זיכרון לילדים הוא משחק חשיבה המאפשר לילדים תרגול זיכרון חזותי, התוכנה אינה מגבילה את המשחק, בזמן, ואינה סופרת כמה ניסיונות היו לו עד שהשלים את המשימה למצוא את זוגות הפריטים. הילדים יכולים להיות מרוכזים אך ורק באתגר למצוא את הזוגות, ואינם נמדדים בזמן, או כמות הפעמים שהפכו את הקלפים. הדבר מאפשר עבודה רגועה, וממוקדת המאפשרת התפתחות ושיפור בתחום.

להפעלת המשחק

משחקי זיכרון לילדים

למי מיועד המשחק

התוכנה שייכת לקבוצת משחקי חשיבה. היא מותאמת לילדים גם בגיל הרך. תרגול הזיכרון יכול להתאים גם לילדים בוגרים עם קשיים בתחום הזיכרון החזותי, ואף למבוגרים הזקוקים לתרגול נושא זה.

הדרכה

לחצו על כפתור הקדימון על מנת להיכנס לסרטון המתלווה לדף זה אשר ממחיש, כיצד להשתמש בתוכנה.

מהו משחק זיכרון?

משחקי זיכרון לילדים קלסיים, בנוי במספר מסוים (ניתן לשינוי) של זוגות כרטיסים, אשר המשתתפים הופכים אותם על גבי השולחן. לאחר שכל הכרטיסים מוסתרים, הופכים אותם המשתתפים, כל אחד בתורו. כל אחד הופך זוג כרטיסים, כך שכולם יראו את תוכן הכרטיס. המטרה, למצוא כמה שאפשר יותר כרטיסים.

הערות המעצבים

משחקי זיכרון לילדים הוא משחק חשיבה המאפשר לילדים תרגול זיכרון חזותי, התוכנה אינה מגבילה את המשחק, בזמן, ואינה סופרת כמה ניסיונות של הפיכת הקלפים עשה הילד עד שהשלים את המשימה למצוא את זוג הפריטים.

מטרת התוכנה, היא תרגול זיכרון חזותי, תוך כדי יצירת אבחנה בין נושאים שונים: אותיות, מספרים, צבעים, חיות פרחים וכד'.

הילדים יכולים להיות מרוכזים אך ורק באתגר למצוא את הזוגות, ואינם נמדדים בזמן, או כמות הפעמים שהפכו את הקלפים. הדבר מאפשר עבודה רגועה, וממוקדת המאפשרת התפתחות ושיפור בתחום.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

משחקים לילדים – משחקי זיכרון