להפעלת המשחק לחצו כאן

עיצוב בית בובות | משחק לאדריכלים צעירים

תיאור המשחק

עיצוב בית בובות לילדים באמצעות תוכנה לעיצוב הבית שמדמה תפקודי ופעילויות כמו בית אמיתי. שחקו בבית הארנבים. והכשירו את האדריכל הפרטי שלכם.
תוכנת יצירה זו, שייכת לקבוצת משחקים לגיל הרך. ניתן לדמות בעזרתה, מציאות או עולמות דמיוניים לקטנים. עולם זה במקרה מורכב מדמויות ארנבים במצבים שונים בחייהם היום יומיים, ניתן לעצב עבורם בית וליצור עולם "מואנש", התוכנה היא גרסה דיגיטלית של משחק ילדים מסורתי, בבית בובות.

עיצוב בית בובות לילדים

עיצוב בית בובות לילדים – בואו ועצבו בית בובות משלכם

למי מיועדת תוכנת עיצוב בית בובות לילדים

התוכנה מיועדת לילדים צעירים בגילאי 3 – 7. הפעלת התוכנה פשוטה ואינטואיטיבית, תנאי הכרחי לשימוש פעיל בתוכנה, הוא היכולת ולשלוט בעכבר או תחליפיו.

הדרכה

לחצו על כפתור הקדימון, בראש העמוד, וצפו בסרטון שמדגים כיצד להשתמש בתוכנה.

עיצוב בית בובות, משחק ילדים

כל הילדים בתקופת הגיל הרך משחקים בבובות, ויוצרים לעצמם עולמות קטנים המחקים את עולמם של המבוגרים. הם מארגנים את הבובות שלהם במרחב מסוים, מושיבים אותם לאכול, משכיבים אותם לישון. נותנים להם לשחק עם צעצועים אחרים. "בית בובות דיגיטלי", "לוקח" את משחקי הבובות והדמיון אל תוך המחשב. התוכנה מאפשרת להכניס מגוון גדול של אביזרים ודמויות, שיש להם צורות מיוחדות, וחלקם גם משמיעים קולות המאפשרים לתת למשחק ולדמיון ממדים נוספים. המשחק מכיל אביזרי ריהוט כמו: שולחנות, כיסאות, מיטות ילדים, מיטות תינוקות, אביזרי מטבח, מנורות, צעצועים, ובעיקר ניתן לבחור בו, ארנבונים שונים בגדלים שונים המייצגים מבוגרים, ילדים ותינוקות, בעלי הבעות ומנחים שונים.

קידום מטרות חינוכיות התפתחותיות

התוכנה לעיצוב בית בובות לילדים מכילה עושר רב של פריטים על מנת לגרות ולעורר את חוש היצירה של הילדים. חלק מהפריטים דמיוניים, וחלקם האחר, פריטים מחיי היום יום. שימוש בפריטים לעיצוב בית בובות לילדים, ומאפשר לילדים צעירים לבנות לעצמם עולם דמיוני עבור הדמויות הדיגיטליות בהם בחרו להשתמש.

הילדים הצעירים, ייצרו או יתארו מצבים, יטפלו, יאכילו, ישכיבו לישון, ישמיעו לדמויות מוזיקה, ויכנסו לתוך עולם של דמיון רגוע ושלו.

הילדים נכנסים לתוך רעיון בית בובות, כאילו הם נוגעים בדמויות שלהם באמת ועושים בהם כל מה שירצו. מרכיבי התסכול נמוכים מאד, שכן, בכל עת הם יכולים למחוק דמויות, להזיז אותם להגדיל אותם, ולהקטין. הם יכולים לעשות עשרות שינויים. כאשר הם אוהבים פריט מסוים, הם יכולים ליצור מצב שהוא יהיה שלהם הרבה מאד פעמים. הם יכולים לשכפל דמויות עד אין סוף. הם יכולים להמציא רעיונות שמאפשרים להם לצחוק ולהתפרק, כמו ליצור טלויזיה בגודל של כל הבית, או ענק ארנבים ממש בגודל הבית, או גמד ארנבים, יכולים להיות הרבה גמדים ארנבים. אפשר להוסיף תינוקות בחדר עם מטפלת, אפשר שיהיו המון תינוקות עד אפס מקום, ועוד .

הערות המעצבים

התוכנה מתאימה גם לקבוצת משחקים לגיל הרך ומטרתה לפתח, דמיון, יכולת לספר סיפור או המחשת המציאות. הילדים יכולים לשחק בה לבד או בקבוצה, יחד עם ילדים אחרים ולחשוב ביחד כיצד הם רוצים לתכנן ולבנות את הבית שלהם ומה לעשות בו. הם יכולים להשתמש בכלים הגרפיים לעשות שינויים רבים ככל שירצו וללמוד בדרך זו את יסודות השימוש בכלים בסיסיים של הגרפיקה הממוחשבת.

הילדים פועלים סביב תכנון ובניית רעיון, בית הבובות משמש כאמצעי. התחושה שמועברת באמצעות המשחק היא של הזדהות ומגע בדמויות שבחרו והעושים בהם כל מה שירצו.

מרכיבי התסכול במשחק נמוכים מאד, שכן, הכל פתוח ונתון לשינוי מיידי, בכל עת אפשר למחוק דמויות, להזיז אותם להגדיל אותם, ולהקטין ולבצע עשרות שינויים.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

עיצוב בית בובות | עיצוב הבית | האדריכל הפרטי שלי