להפעלת המשחק לחצו כאן

צביעה לילדים בגיל הרך

תיאור המשחק

התוכנה צביעה לילדים, יכולה לאפשר למורים לאומנות או להורים המבקשים להסביר לילדיהם את הקשר בין רגשות לצבעים כלי המחשה, קל לתפעול. הכלי עצמו פשוט מאד. אופן השימוש בו יכול להיות מגוון ויצירתי, בהתאם לרעיונותיו של המנחה או ההורה המלווה את הילד.

לחצו וצפו בווידאו


צביעה לילדים בגיל הרך

מה זה צבעים חמים

צבעים חמים – הם אדום, צהוב, כתום חום וכל הגוונים שלהם, צבעים חמים בדרך כלל בולטים יותר ומשמשים להבלטה ותאור אובייקטים. הרבה פעמים נמצאים בחלק קדמי של היצירה. ישנן יצירות המדגישות את הצבעים החמים כחלק מרכזי מהאווירה החמה, השמחה והמאירה שהם מבקשים ליצור.

מה זה צבעים קרים

צבעים קרים – כחול, ירוק סגול וכל הגוונים שלהם, הם צבעי רקע בדרך כלל היוצרים עומק ומתארים אובייקטים רחוקים, אך במקרים רבים, הם צבעים המבקשים לתאר אוירה, רחוקה, רגועה, עצובה, צבעים המבקשים לבטא שקט.

למי מיועדת התוכנה

התוכנה מיועדת לילדים המשתתפים הפעילויות לימודי אומנות, ולמורים לאומנות המבקשים להמחיש את רעיון, הצבעים והרגשות באופן ויזואלי.

הדרכה

לחצו על לחצן קדימון בראש העמוד וצפו בסרטון המתלווה לדף זה. הסרטון ממחיש, כיצד להשתמש בתוכנה.

צביעה לילדים – המחשה של צבעים קרים – צבעים חמים

הערות מעצבים

תוכנת צביעה לילדים, יכולה לאפשר למורים לאומנות או להורים המבקשים להסביר לילדיהם את הקשר בין רגשות לצבעים כלי המחשה, קל לתפעול. הכלי עצמו פשוט מאד. אופן השימוש בו יכול להיות מגוון ויצירתי, בהתאם לרעיונותיו של המנחה או ההורה המלווה את הילד.

תוכנת צביעה לילדים נועדה לאפשר המחשה של ההבדל בין צבעים חמים וצבעים קרים. התוכנה משתמשת ביכולות המולטימדיה של המחשב להמחיש את סוגי הצבעים, בצבע צורה וצליל.

גלגל הצבעים מחולק לשניים בצורה ברורה ובולטת, אזור הצבעים החמים מיוצג ע"י האש הבוערת המסמלת את החום והשמחה. אזור הצבעים הקרים מיוצג ע"י השלג, המסמל את הקור, השקט, השלווה, העצבות. בכל צד ניתן להפעיל מוסיקה המתאימה לאווירת הצבעים ולצייר לקצב ולצלילי המוזיקה. להמחשה מקסימלית.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

יצירה לילדים I צבעים חמים – צבעים קרים