להפעלת המשחק לחצו כאן

מבט שונה על אומנות – קולאז' בלי הדבקים והצורך לנקות

תיאור המשחק

קולאז' תמונות, היא תוכנת יצירה לילדים. התוכנה מנסה לדמות, הדבקה ושילוב של גזרי עיתונים בצבעים שונים, עיניים וכפתורים. המטרה, מתרכזת במתן סביבה לביצוע עבודת אמנות פתוחה ומגוונת.

צפו בווידאו אודות קולאז תמונות


צרו יצירת אומנות מגזירי עיתונים וכפתורים

מה זה קולאז'

המילה קולאז' – נלקחה מהשפה הצרפתית ופירושה הדבקה, או דבק.
הביטוי קולג' מכוון לסגנון באומנות. סגנון זה, מאפשר לאומנים חופש מוחלט בבחירת החומרים שהם משתמשים בהם או דרך הצגתם, לביטוי רעיונותיהם. מקור הג'אנר של אומנות הקולאג' מתחיל באומנים – Georges Braque ו- Pablo Picasso שניהם התחילו ביצירת עבודות אומנות אבסטרקטיות שהורכבו מצורות גאומטריות, מאוחר יותר, סיגנון האומנות שלהם, נקרא קוביזם, אך בתחילה היוו מקור השראה להתפתחות הקולאזים, בכך שהוסיפו לעבודותיהם, חומרים כמו חול, עיתונים, חוטים ועוד.

למי מיועדת התוכנה

התוכנה מיועדת לילדים בכל הגילאים וגם למבוגרים שאוהבים להתנסות בעבודות אומנות שמבצעים באמצעות תוכנה ייחודית ופשוטה להפעלה.

הדרכה

לחצו על כפתור הקדימון בראש העמוד ותוכלו לצפות בסרטון מצורף שמדגים כיצד להשתמש בתוכנה היוצרת קולאז' תמונות.

קולאז תמונות במחשב

הערות מעצבים

משחק היצירה – קולאז' תמונות הנה תוכנת יצירה לילדים. היא מאפשרת ציור פשוט באמצעות העכבר כציור מסגרת והדבקת גזירי עיתון כמילוי בשטחים שנוצרו.

התוכנה מאפשרת לילדים לשפר קואורדינציה, מפתחת דמיון, יכולות ציור, ושימוש במיומנויות גרפיקה ממוחשבת בסיסית, כמו הגדלה, הקטנה, סיבוב של החלקים המבוקשים להדבקה, ויצירת שקיפויות. שינויים אלה הניתנים לביצוע על החלקים להדבקה מאפשרים קיומם של אין סוף חלקים ושילובים.

רעיונות לקולאז'ים

קולאז' בנושא טבע ישלב קריעות/ גזירות נייר בגוונים חומים וירוקים.

קולאז תמונות בנושא הבית ישלב קריעות/ גזירות נייר בגוונים כחולים, אדומים, חומים

לקולאז' בנושא מה אלבש, ניתן להוסיף כפתורים וחוטים להדבקה

קולאז תמונות בנושא גוף האדם, פנים שילוב אלמנטים עגולים של עיניים כפתורים, חלקי הגוף – מומלץ לצייר ציור בסיס ועליו להדביק את חלקי הקולאז'.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

קולאז' תמונות | קולאז' אפשר גם אחרת