משחקים לגיל הרך להורים ואנשי מקצוע

מקבץ חלקי של משחקים לגיל הרך, מתוך הפעילויות בבית הארנבים המחודש.

אם ברצונכם להרחיב את הדעת על תכונות המשחקים, לבדוק התאמתם לילדים וללמוד כיצד להשתמש במשחקי מחשב אלה היעזרו בסרטוני וידאו קצרים שיצרנו עבורכם.

קראו מידע טקסטואלי נוסף על כל פעילות בעמוד מצורף.

מבוך המפתח הנעלם | משחקים לגיל הרך

משחקים לגיל הרך

מבוכים בלי דרקונים, משחק אסטרטגיה לילדים. במשחק 12 שלבים של מבוכים שבהם צריך לסייע לחיפושית להגיע לביתה תוך התאמת צבעי החיפושית לצבעי הבית. עזרה בחיפוש המפתח הנעלם, זה שיתאים לדלת הבית.

משחק זיכרון לילדים בגיל הרך | משחקים לילדים בני 4

משחק זיכרון לילדים

משחק זיכרון לילדים בגיל הרך, משחקי זיכרון לילדים עוסקים בחידוד ההבחנה החזותית והזיכרון החזותי. דרגת הקושי במשחק עולה בין השלבים, השלבים הראשונים קלים מאד, ולאחר מכן, נעשים קשים יותר.

לימוד מספרים עם קו נקודה | משחקים לגיל 3 ו-4

קו נקודה

שמונה משחקי קו נקודה. השלימו בניית דמויות חמודות. באמצעות המחשב מתרגלים לימוד מספרים מאחד עד עשר. לאחר הדפסה נתרגל מוטורית קו נקודה שעשועי יצירה, באמצעות עפרון.

איקס עיגול לפיתוח חשיבה לוגית

איקס עיגול

המשחק איקס עיגול מוגדר בקטגוריה של משחקים של פעם ונועד לפתח חשיבה לוגית ואיסטרטגיה. בנוי בשלוש דרגות קושי שונות. דרגת הקושי ראשונה, מתאימה לילדים צעירים בגיל הרך, ברמה זו ניתן גם לנצח את המחשב.

מצא את ההבדלים | משחקים לבני 3

מצא את ההבדלים

מצא את ההבדלים, משחק לתרגול האבחנה בפרטים, דרגת הקושי עולה משלב לשלב. מקווה שיש לכם שק לאגור את היהלומים שתקבלו בכל פעם שהצלחתם.

פאזלים לילדים בגיל הרך | משחקים לילדים בני 4

משחקים לגיל הרך

11 לוחות הפאזל מכילים מספר קטן של חלקים גדולים במיוחד, משחקים לגיל הרך שמאפשרים לילדים צעירים להתמודד עם הרכבתם. פאזלים לילדים, מתאים לילדים בגיל הרך ומוגדרים כאמצעי לפיתוח החשיבה אצל ילדים.

משחקים לילדים בני 3 | עיצוב קלסתרון

פרצופון

עיצוב דיוקן אישי הוא משחק פשוט מאד, שמשלב מרכיבי חשיבה, תכנון, והזדמנות לביטוי עצמי של רגשות. החלט מי אני היום? ואפשר לדמות ליצור זהויות שונות, ולבטא מצבי רוח שונים, ע”י חיבור מרכיבים שונים של חלקי פנים.

משחקים לגיל הרך | תווים לפסנתר וירטואלי

תווים לפסנתר

המשחק תווים לפסנתר, אינו מהווה תחליף ללימוד ותרגול בסיסי של תווים ופסנתר. הוא יכול להוות מפגש ראשון , ידידותי, ופשוט עם צלילים ומוסיקה, עם מחשב ועכבר וכדומה, עבור ילדים צעירים, הרבה לפני שהתחילו ללמוד פסנתר.

משחקים לגיל הרך | פיקסל ארט

Square Art Maker

תוכנת יצירה לילדים. היא פשוטה מאד ולכן מאפשרת לילדים צעירים, ליצור עבודות מרהיבות בקלות ומהירות. התוכנה מאפשרת פיתוח יצירתיות, דמיון, קואורדינציה, אסטטיקה, ויכולת הנדסית בהטויית צורות ראליסטיות מתוך ריבועים.

היו הראשונים לקבל חדשות ועדכונים חמים מהמערכת, ילדכם יודה לכם.

משחקים לגיל הרך | משחקי מחשב לילדים בגיל הרך